ПОЧНЕМО РОБИТИ ДОБРО
2013-08-03 Він вірить в казки і дива ... Він - концентрація енергії і втілення життя ......

Маленький хлопчик з дитячими мріями та сяючими очима, наївно і захоплено пізнає цей великий світ ... Він вірить в казки і дива ... Він - концентрація енергії і втілення життя ... Він захищений мамою і татом .... Він безтурботний, зворушливий, щирий ...


Хвороба - руйнує і давить. Вона змінює все навколо. Змушує дорослішати, ламає мрії і плани. Вбиває блиск в очах. Позбавляє безтурботності. Вона не шкодує ні молодих ні старих, ні сильних ні слабких. Вона намагається довести наскільки мізерні все ми перед нею. Владна і непохитна ....
Микита Удовиченко - той самий маленький хлопчик і нейробластома - та сама "велика" хвороба!
Вона вже залишила незгладимий слід в житті хлопчика, вона вже вторглася в його дитинство і залишиться в його спогадах ... Але її можна зупинити !!!

На початку цього року, якраз у розпал свят і новорічної метушні в громадській організації Lions Club Donetsk Platinum і Lions Club DonetskLand дізналися про Микиту і про те, як мужньо він бореться з бідою! Залишитися осторонь і не спробувати допомогти цьому маленькому хлопчику здавалося просто неможливим! Тому ми взялися за організацію благодійного вечора "Відкрий своє серце" в підтримку Микити Удовиченко. Це біда не залишила байдужих ... усі намагалися прикласти максимум зусиль! За кілька днів було знайдено приміщення, яким виявилося ДК ім. Куйбишева! Люди, які бажають зробити свій внесок у порятунок хлопчика, допомагали чим могли!

Студенти, вокалісти, музиканти, танцюристи, артисти і дітки, які особисто знають Микиту взяли участь в акції! Організатори щодня отримували величезну кількість дзвінків як від тих, хто недавно почув про Микиту, так і від людей, які вже допомагали хлопчикові. Злагоджена робота зібраної команди доказала, що серця людей все ще відкриті, готові відчути чужий біль, не дивлячись на особисту зайнятість і обставини!

27.02.2013 р відбувся благодійний вечір на підтримку Микити! Віра в порятунок Микити, в перемогу над хворобою створювала на вечорі особливу атмосферу! Не дивлячись на те, що Микита був не з нами, він знає, що в нього вірять, його підтримують і бажають якнайшвидшого одужання!

За цей вечір було зібрано 23 тис грн на наступний етап лікування! Всі гроші були віддані батькові Микити, який був присутній на вечорі! Завдяки цій акції все більше і більше людей дізнається про Микиту і ми щиро сподіваємося, що вдасться його врятувати, адже іноді єдиною зброєю проти хвороби залишаються доброта, душевне тепло і відкриті серця !!!
Щоб повірити в добро, треба почати його робити. Лев Толстой.

Відкрийте свої серця і повірте в добро !!!

P.S. Після проведення цієї благодійної акції було знайдено спонсора, який оплатив лікування Микити за кордоном. Зараз Микита проходить курс реабілітації в Іспанській клініці.