SPEED DATING. РІК ПО ТОМУ
2013-01-27 Судячи за швидкістю поширення по планеті Земля цього способу знайомств, спіддейтінг мав ефект, і чималий

Коли в молодіжній організації Leo Club Donetsk Platinum народилася ідея проведення такого собі вечора зустрічей, навіяного переглядом американських фільмів про експрес-побачення, ніхто не знав і навіть не уявляв, у що це може вилитися ...

Навіть ми, як автори новонародженого проекту, не могли нічого путнього сказати про це явище з іноземною назвою «спід-дейтинг», крім тих же кінокадрів і основоположної мети клубу - збору коштів для дитячих будинків. Окремо варто сказати «Дякую» інформаційним технологіям, котрі надали нашій увазі неосяжні простори Інтернету для того, щоб розібратися з цим явищем 21 століття.

Отже, яку інформацію представила нам Вікіпедія: «Speed dating - формат вечірок міні-побачень, організованих з метою познайомити людей один з одним. Формат speed dating був придуманий в 1998 році рабином Яковом Дево з Лос-Анжелеса, щоб допомогти людям, що бажають вступити в шлюб, знайти один одного ». Судячи за швидкістю поширення по планеті Земля цього способу знайомств (він же speed, як-не-як), спіддейтінг мав ефект, і чималий.

Озброївшись всій почерпаной інформацієй, ми вирішили ризикнути і набрати однакову кількість хлопців і дівчат, зацікавивши їх новим форматом спілкування і благою метою - збором коштів для допомоги дитячому будинку або направлення їх для інших потреб в рамках цілей і завдань клубу.

Отже, після трьох спіддейтінгов, можна не без удаваної скромності заявити, що після двох у нас складалася пара! Саме пара! Ми не вважаємо збіг симпатій виходячи з даних анкет, або яка зародилася дружби ... Ми горді від усвідомлення того, що нашими зусиллями, або за допомогою нас, склалося чиєсь щастя.

Незважаючи на те, що основна мета була не така висока, і основний посил - лише урізноманітнити один з вечорів, ми із задоволенням представляємо Вам складену пару - Олену і Кирила, готових поділитися своїми враженнями саме про «один з таких вечорів».

LC Donetsk Platinum: Лена, Кирило, раді бачити вас разом! Ще приємніше від того, що один з спід-дейтинг, що проводяться Leo club Donetsk Platinum, дав старт вашим відносинам. Або ви були знайомі раніше?

speed dating

Кирило: Ні, чому ж, ми дійсно познайомилися на вашому експрес-побаченні. Інша справа, що ми з Оленою вчилися на одному факультеті - історичному ДонНУ, але на різних курсах і спеціальностях. Просто перетиналися в коридорах інституту, але особисто знайомі не були.

LC Donetsk Platinum: Значить, ти помітив Олену ще в стінах alma mater ...

Кирило: Значить, так.

Лена: Але я Кирила не пам'ятаю, тобто, моє з ним знайомство відбулося саме в процесі спіддейтінга.

LC Donetsk Platinum: Як ви дізналися про проект? Чи швидко погодилися на участь?

Кирило: Мене запросила колега з роботи, одна з організаторів спіддейтінга, розповіла про формат вечора. Назва «експрес-побачення» наштовхнуло на сюжети деяких фільмів, і стало цікаво, як все це відбувається в реальності. В цілому, очікування виправдалися.

Лена: Для мене це було спонтанне рішення. Мені запропонувала взяти участь одна знайома, до речі, та ж, що покликала Кирила, причому буквально за день до проведення самого експрес-побачення. Сослалася на те, що деякі дівчата в самий останній момент відмовилися від участі. Довелося рятувати, часу на «подумати» особливо не було.

Кирило: Не правда! Ти говорила, що прийшла футбол подивитися!

LC Donetsk Platinum: Тобто головною рушійною силою було не бажання знайти любов?

Олена: Ні, я б так не сказала про себе, і не радила б нікому йти тільки за цим. Крім цього, Lions Club Donetsk Platinum позиціонує себе як благодійну організацію, і направляє всі зібрані кошти на соціально значущі проекти, що також вплинуло на моє рішення брати участь.


LC Donetsk Platinum: Що запам'яталося від самого процесу спілкування на експрес-побаченні? Чи було напруга, хвилювання?

Кирило: Не сказав би ... В цілому, ті ж питання, ті ж відповіді з кожної з дівчат - де працюєш, де вчишся, чим займаєшся-захоплюєшся ... А ось з Оленою говорили про футбол.

Лена: Мені здалося, що все пройшло в спокійній, невимушеній обстановці. Причин хвилюватися немає ніяких.

LC Donetsk Platinum: Отже, знайомство відбулося .. Як розвивалися події після спіддейтінга?

Кирило: Я подзвонив на наступний день, і ми зустрілися. Ще пара-трійка побачень знадобилася для того, щоб прибрати останні перешкоди в спілкуванні.

LC Donetsk Platinum: Добре, а який день ви відзначаєте як річницю знайомства?

Лена: 10 червня, звичайно! (Від редакції - день проведення спіддейтінга).

LC Donetsk Platinum: Чи дасте якісь поради для тих, хто коливається йти-не йти на таке побачення?

Кирило: Я б порадив не йти туди в пошуках своєї долі. Це викликає зайву напругу, що, в общем-то, слушну пораду для будь-якого побачення. Це відразу кидається в очі. Так що отримуйте задоволення від спілкування з новими людьми, в новому форматі, з новими емоціями.

Лена: А я б порадила звертати увагу на офіціантів (звертаючись більше до Кирила).

LC Donetsk Platinum: Може  будуть якісь побажання організаторам спіддейтінга? Ми готові вдосконалюватися!

Лена: Підбирайте ближчі за віком групи, щоб 18-ти літній дівчині було цікаво спілкуватися з однолітком, а 35-ти літньоу чоловікові - з дівчиною приблизно його віку і кола інтересів.

Кирило: В цілому, претензій ніяких немає. Можна було б більше зібрати учасників, тоді і вибір більший. 7 хвилин - достатній час для знайомства і визначення симпатії до людини, так що продовжуйте в тому ж дусі!

LC Donetsk Platinum: Резюмуючи нашу розмову, ви можете сказати, що участь в спіддейтінге це адекватний спосіб благодійності та можливий спосіб знайомства?

Лена: Цілком, чому ні?

 

Кирило: Згоден, спасибі вам! Бажаємо вам подальших успіхів у діяльності клубу, як в цьому проекті, так і в інших!

LC Donetsk Platinum: Вам також велике спасибі за спілкування і участь! Будемо раді бачити вас разом на всіх наших заходах!