ШОУ МИЛЬНИХ БУЛЬБАШОК
2011-12-20 LC DonetskLand подарував дитячому протитуберкульозному санаторію два інгалятора "Вулкан-1" і "Небулайзер".
  • Є люди, які вірять в чудеса,
  • є люди, які не вірять в чудеса,
  • а є люди, які не знають,
  • що це таке, але їх роблять.

Настає найчарівніша і казкова пора. Час, коли всі ми починаємо вірити в чудеса і чекати виконання казки.Чудеса навколо нас, просто ми перестали їх помічати. А для вихованців Докучаєвського дитячого протитуберкульозного санаторію казка починається всякий раз, коли до них приходять гості. Ці дітки з такою ніжністю і щирою радістю зустрічають кожного, хто проявить до них трішки тепла.

Те, як вони знову і знову дають шанс людям, як вони вірять в них, змушує і мене не втрачати віру в людську доброту і співчуття. Якщо ці діти вірять в людей, може і нам варто.

Учасниками благодійної організації Lions Club DonetskLand були подаровані Докучаєвському дитячому протитуберкульозному санаторію два інгалятора "Вулкан-1" і "Небулайзер". Ці апарати стануть незамінною допомогою для діток, які страждають захворюваннями дихальної системи. Крім того, дітям влаштували цілий «солодкий стіл», але найсолодшими були не частування та подарунки, а увага, турбота і то тепло, яке ми даруємо цим діткам.

Серця цих дітей, незважаючи ні на що, ще не зачерствіли, вони як і раніше повні любові і готові поділитися цією любов'ю з кожним, хто відкриє своє серце.

І нехай за вікном йде дощ, тут в затишному залі маленькі чарівники створили справжню новорічну казку, кульмінацією якої стало неймовірне шоу мильних бульбашок.

Здавалося, що Святий Миколай, що ходив колись по Землі, і зараз знаходився в цьому залі, може бути, в особі настоятеля отця Микити, який своєю святою любов'ю і щирою вірою в людей, запалює в серцях людей світло, який завжди буде вести їх по життю .

Олександр Олександрович Блок говорив: «Свідомість того, що чудове було поруч з нами, приходить, часом, надто пізно». І щоб цього не сталося, потрібно навчитися бачити прекрасне навколо нас.

Але чудеса - це не ельфи і літаючі олені, мати-одиначка, яка працює на двох роботах і при цьому знаходить час зводити свого сина на тренування з футболу - ось це чудо. Коли підліток говорить «ні» наркотикам і «так» навчанні - це диво.
Ми чекаємо здійснення всіх наших бажань, але при цьому нічого не хочемо для цього робити. Ми забуваємо, що сила прихована в нас самих.

Якщо ви хочете побачити диво, - БУДЬТЕ ДИВОМ.

У наш час вже мало хто вірить в чудеса, чаклунство, казку, але ці діти всупереч усьому доводять: чудеса бувають, чарівництво навколо нас, в казку варто вірити, адже як тільки ви повірите в казку в своєму серці, вона настане у вашому житті.