ЛЮБОВ ВРЯТУЄ СВІТ
2011-10-21 З 15 по 20 жовтня відбулася благодійна фотовиставка «Любов врятує світ!»

Основними роботами, представленими публіці, стали фотографії майстрів фотомистецтва міста Донецька - Ольги Глібської, Ніни Ростопчини, Юрія Бабича. Однак слід зазначити, що гостей виставки також приємно здивували роботи молодих і не професійних фотографів, серед яких Сергій Бондар, Сергій Крушко, Марія Барановська, В'ячеслав Якобчук, Майя Твілдіане, Давид Тадевосян, Григорій Курносов та інші. Ця фотовиставка стала другим заходом в серії благодійних акцій, організатором яких виступили Lions Club DonetskLand спільно з фан-клубом Schakhtar Lady.

Місце проведення виставки було обрано не випадково. Пентхаус Клубного Дому «Гауді», ТОВ «Дирекція Адміністративних Будівель», створив особливу креативну атмосферу заходу і кожен присутній зміг не тільки оцінити роботи фотографів, а й насолодитися приголомшливим видом на вечірній Донецьк з висоти пташиного польоту. Фіналом фотовиставки «Любов врятує світ» став благодійний аукціон, на якому були розіграні представлені фотороботи та речі футболістів ФК Шахтар з їхніми автографами.

Найдорожчим лотом виявилися бутси капітана команди «Шахтар», які були продані за 470 гривень.

Всі зібрані за період виставки кошти передані спеціалізованому будинку малятка за адресою: м Донецьк, вул. Засядько, 10 а, в якому буде здійснено ремонт ізолятора для дітей від 0 до 3-х років.

Як зазначив голова ТОВ «Дирекція Адміністративних Будівель» Олександр Адамов, подібні заходи просто необхідні нашому місту, а підтримка таких заходів з боку соціально відповідальних компаній дає можливість проводити їх на гідному рівні.