СПОГАДИ ПРО МОЛОДІЖНИЙ ОБМІН
2013-10-09 Цього літа нам випала чудова можливість співпраці з Міжнародною громадською організацією.
Практично всі відомі і багаті люди, такі як Роберт Кіосакі, Дональд Трамп, Біл Гейтс, кажуть, що перед тим як отримати щось, необхідно щось віддати. Цей постулат розвинувся в цілу філософію благодійності.

Я і мій чоловік Сергій повністю згодні з таким підходом до життя. Дійсно, знаходяться і наші однодумці: громадські організації, спільноти в мережі Інтернет, просто небайдужі люди. Цього літа нам випала чудова можливість співпраці з Міжнародною громадською організацією "Lions Clubs International".

Українські Лайонс запросили на міжнародний обмін 6 молодих хлопців у віці від 15 до 22 років. Географія обміну вражає: Туреччина, Італія, Нідерланди та навіть така для нас далека Мексика. Вони, під пильним оком керівництва Lions Clubs, провели 2 незабутні і повні пригод тижні на Україні. Група проїхала всю країну зі сходу на захід, побачивши все різноманіття звичаїв, традицій і нравів
 нашої країни.

Наша ж задача полягала всього в одому дні, але якому - перший день в Україні. Відповідальне і хвилююче доручення, адже запам'ятовується найбільше початок і кінець події.

Звичайно, ми з чоловіком не займалися повністю організацією заходу, а робили те, що вміємо добре - навчати. Наша мета була навчити абсолютно різних людей комунікації, взаєморозуміння і толерантності один до одного.

Мета близька до нездійснення, але нам допомагав професіоналізм керівників, хороша погода і аромати смачного барбекю.

Ігри, схожі на дитячі, згуртували молодих людей, дозволили дізнатися більше один про одного, розрядили обстановку. До кінця дня вся команда втомилася від вражень, але задоволені обличчя підказували нам про позитивний результат.