БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ
2013-12-30 Lions & Leo Club Donetsk Platinum і льодовий каток Марабушта провели благодійну акцію.

В останні дні минулого року прийнято доробляти всі справи, підводити підсумки і ставити крапки. LIONS & LEO Club Donetsk Platinum спільно з LIONS CLUB DonetskLand і льодовим катком Марабушта проводили минаючий 2013 рік проектом Льодове Диво. Благодійний сеанс на ковзанці Марабушта зібрав усіх небайдужих.

Лід, ковзани, задерикуватий сміх, чудові новорічні пряники і навіть падіння – все це створило атмосферу свят, що наближаються. А усвідомлення того, що рік закінчується здійсненою доброю справою додало відчуття задоволеності і наблизило до чуда.

LIONS & LEO Club Donetsk Platinum і LIONS CLUB DonetskLand вітають усіх з Новим Роком та Різдвом Христовим!!! Нехай 2014 рік принесе нові можливості, а святковий настрій буде переслідувати весь рік!!!