Kyiv Lions – дітям України
2016-06-07 2 тисячі сімей отримають допомогу, 400 дітей матимуть шанс на життя.

2 червня в Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії відбулась подія, на яку варто звернути увагу. Клуб Левів міста Києва реалізовує другий етап спільного проекту, метою якого є надання висококваліфікованої допомоги дітям с вродженими вадами серця.
В рамках проекту у відділення реанімації новонароджених було передано сучасний кардіомонітор Drager Infinity Delta XL, можливості якого дозволяти лікарям відділення відстежувати найменші зміни в стані пацієнта.
Рік тому Леви відновили роботу амагнітного устаткування для МРТ-обстежень, які виконуються для діток з усіх областей. Загальна вартість переданого обладнання – більше 1 мільйона гривень.

Результатом реалізованих кроків проекту є проведення близько 2 тисяч діагностичних обстежень у відділенні променевої діагностики, а монітор щороку допомагатиме в забезпеченні не менш ніж 400 найскладніших операцій.

2 тисячі сімей отримають допомогу, 400 дітей матимуть шанс на життя.