ДИВА ТАМ-ДЕ В НИХ ВІРЯТЬ
2012-12-20 У цьому знову переконалися учасники LC Donetskand, Lions і Leo Club Donetsk Platinum, напередодні Дня Святого Миколая

Дива там де в них вірять,

і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.

Дені Дідро

Сніг пухнастою ковдрою ніжно огортає землю, за вікном ласкаво кружляє метелиця, на душі тепло і затишно, чи то від усвідомлення того, що скоро Новий рік, чи то від щирої віри в те, що дива, все-таки, трапляються.

У цьому знову переконалися учасники благодійних організацій Lions Club DonetskLand, Lions і Leo Club Donetsk Platinum, які напередодні Дня Святого Миколая відвідали Докучаєвський дитячий протитуберкульозний санаторій.

Ними були подаровані не тільки теплі речі, засоби особистої гігієни, пральні порошки, але і спальне приладдя, теплі речі і, звичайно, безліч іграшок і солодощів, але головне, що отримали ці дітки - це увагу, ласку і тепло.

Для дітей було організовано неймовірна вистава з клоунами, конкурсами, Дідом Морозом і подарунками.

Ці дітки щиро раділи кожній секундочці, отримуючи ні з чим незрівняне задоволення від настання такого довгоочікуваного свята. Дивлячись на їх іскристі очі і такі непідробні усмішки, і сам починаєш вірити в диво, казку і виконання всіх бажань, адже чарівництво - це реальний світ, чиї кордони дитячу уяву може зробити безкрайніми.

Ми начебто були добрими чарівниками для цих дітей, але ж стати ними так просто ... всього лише зрозуміти і виконати бажання дитини.

Було так приємно відчувати себе людиною, завдяки якої дитина посміхається, щиро радіє і сміється, людиною, яка нехай і ненадовго, але подарувала цим дітям відчуття свята. Повірте, ці діти дали нам набагато більше - вони подарували нам свою чисту, світлу і таку справжню любов. Їх «спасибі» дорогого коштує ...

Сніг падав великими пластівцями і м'яко лягав на дахи будинків, дерева, асфальт. Це було чарівно, здавалося, що сама природа нам підіграє і приносить диво в наш будинок, в яке ми колись перестали вірити.

Може чудес і зовсім не буває, але частинка чогось чарівного явно існує в цьому світі. В цьому ми точно переконалися, залишаючи Докучаєвський санаторій з такими теплотою і легкістю в душі, які можуть подарувати тільки діти! Адже тільки з дитиною нам надається унікальний шанс повернутися в чарівний світ чудес, повірити в казку, подивитися на світ їхніми очима і зрозуміти - ДИВНЕ поруч, варто лише простягнути руку і повірити.

Давай поговорим о чудесах.

Ты веришь в них? Я верю. Правда, верю.
Когда я вижу звезды в небесах
И наблюдаю грациозность зверя.
О, сколько раз я видела  закат,
Расписанный Божественной рукой,
Ив плачущих, волнительный наряд
Над безупречной красоты рекой.
Я каждый раз о чуде говорю,
Осознавая, как прекрасна сущность
Тех мест, где я бываю и творю
Свой каждый день, опровергая скучность.
Как можно унывать или хандрить
В том мире, что Господь для нас придумал.
Тех мест, где я бываю и творю
Свой каждый день, опровергая скучность.

Как можно унывать или хандрить
В том мире, что Господь для нас придумал.
Он дал нам - жить, любить, и говорить
Возможность. Да еще и думать.
Все реже говорим о красоте.
Все меньше видим в каждом вдохе чудо.
Я не хочу болтать о суете.
О чудесах - я говорю и вечно буду.
Каданова Тамара