Я ВІРЮ В МАЛІ СПРАВИ ...
2013-12-19 І в цьому в черговий раз переконалися учасники Lions Club DonetskLand, Lions & Leo Club Donetsk Platinum відвідавши протитуберкульозний санаторій в Докучаєвську.

"Я вірю в малі справи, саме в них наша сила." Мати Тереза.

Перед кожною такою поїздкою мимоволі охоплюють сумніви. Чи зможемо ми чимось допомогти, чи буде наша допомога достатньою і дамо ми щось дітям? Хотілося подарувати їм радість та відчуття свята, адже тільки в дитинстві воно буває таким справжнім... Іграшки, фрукти, речі, кульки, Дід Мороз і клоуни - всі складові свята зібрані. А сумніви зникають, коли бачиш усмішки на обличчях, захват в очах і непідробну радість у цих маленьких, але вже сильних чоловічків!

Вони вчать нас радіти і любити не дивлячись ні на що!!! Їх чесність і відкритість вражає і зворушує до глибини душі.

Добрі справи не бувають зайвими або недостатніми. Яким би маленьким не було добру справу - воно міняє фарби навколо і не дає згаснути вогникам надії і віри!