CRISTMAS TOUR
2012-01-01 З 5 по 13 січня в стінах бізнес - центру «Центавр Плаза» відбулася благодійна фотовиставка «Christmas-tour» організована Lions Club Donetskland.

Не чекай, коли в твоєму житті з'явиться диво. Створи його сам.

Протягом двох тижнів донеччани і гості міста отримали унікальну можливість споглядати фотороботи, надіслані з усіх куточків Європи і не тільки.

Ця фотовиставка є унікальним симбіозом двох основних напрямків діяльності Lions Club Donetskland: міжнародний обмін і благодійність.

Адже проведення даного заходу стало можливим тільки завдяки тій щирій і теплій дружбі, яка виникла, коли наша молодь перебували там за програмою молодіжного обміну, а всі зібрані кошти підуть в Великоновосілківський пріют служби у справах дітей районної державної адміністрації.

Ця виставка ще раз доводить, що для доброти не існує кордонів і відстаней. Наші друзі з Німеччини, Грузії, Вірменії, Польщі, США, Росії з радістю погодилися допомогти і надіслали свої фотографії про святкування Нового року і Різдва на їх батьківщині.

Лише завдяки спільним зусиллям, ми змогли насолодитися унікальними пейзажами засніженої Європи, доторкнутися до частинки культур стількох країн, перейнятися духом найдобріших і найсвітліших свят, які при всіх своїх національних особливостях єдині в одному: це час, коли всі ми починаємо вірити в диво і як діти чекаємо виконання найзаповітніших бажань.

Ми чекаємо чогось великого, а найчастіше, радість нам приносять нехай маленькі, але щирі і світлі вчинки.

Лео Ф. Баскагліа одного разу сказав: «Занадто часто ми недооцінюємо силу дотику, посмішки, доброго слова, чуйного вуха, щирого компліменту або найменшого акту турботи, всі з яких мають потенціал до зміни життя навколо».

Учасники Lions Club Donetskland знову і знову доводять, що в світі є місце доброті, взаєморозумінню, підтримки, які не мають географічних рамок і мовних бар'єрів.