ПОЧУТТЯ ВИРІШУЮТЬ ВСЕ
2012-02-20 Фотовиставка є частиною проекту «Leo Club Platinum - допомога дітям будинків-інтернатів».

Організаторами (Leo Club Platinum Donetsk) будуть оголошені результати тритижневого конкурсу, в якому брали участь більше 400 знімків фотографів з України та країн СНД. Роботи об'єднані єдиною ідеєю - показати, наскільки красива і багатогранна в своїх найрізноманітніших проявах любов і почуття, які її супроводжують.

Кошти отримані від проведення благодійної фотовиставки будуть спрямовані на потреби будинку-інтернату м. Добропілля і проведення обласного дитячого футбольного турніру.

Адреса проведення: ТРЦ «Донецьк Сіті», 1 поверх  м. Донецк, вул. Артема 130. Час проведення виставки: з 14 по 27 лютого з 18:00 до 21:00. Без вихідних.