CHARTER NIGHT LC DONETSK PLATINUM
2012-11-14 Зустрічайте народження нового Lions Club Donetsk Platinum!
9 листопада 2012 года! Lions Club DonetskLand і Leo Club Donetsk Platinum давно готувалися і з нетерпінням чекали цього дня.
Адже це День народження! День народження нового клубу серед тисяч інших, що існують по всьому світу, і пов'язаних однією місією: WE SERVE!
Зустрічайте народження нового клубу Lions Club Donetsk Platinum!
Саме з цією метою - офіційно заявити про відкриття клубу і прийняти в його склад нових членів, в Донецьк приїхав координатор Лайонс руху по Європі Хайко Далман.
Хайко Далман привітав всіх присутніх з цією подією, зазначив, що кожна акція і кожен проект членів клубу, спрямовані на сприяння і надання необхідної допомоги дитячим будинкам та інтернатам - це важливий внесок в загальну справу всього руху лайонізма.
Також він вручив Президенту клубу Курносовій Марії диплом і значок Президента, і прийняв у члени клубу ще 21 людину, серед яких багато вступали сім'ями. У цій дружній, і в прямому сенсі - сімейній атмосфері і пройшло святкування Дня народження Lions Club Donetsk Platinum.
Побажаємо новому клубу безліч прекрасних ідей, їх якнайшвидшої реалізації і однодумців на шляху досягнення мети зробити цей світ трохи добрішим і людянішим!