Я НЕ ВАШ?
2011-04-01 Під такою назвою з 15 по 22 жовтня в "Будинку Гауді" пройшла благодійна фотовиставка.

Громадська організація   Lions Club DonetskLand і фан-клуб Schakhtar Lady об'єднали свої зусилля для допомоги дітям-сиротам з дитячих будинків області. Виставка - не перше спільне захід, організований з такою метою.

2 жовтня, було проведено збір речей перед матчем ФК «Шахтар» - ФК «Зоря», які були передані Донецькій загальноосвітній школі-інтернату I-III ступеня №1 для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та Донецькому спеціалізованому «Будинку малятка», розташованому за адресою: м.Донецьк, ул.Засядько, 10а. Останній потребує проведення ремонту в лікарняному ізоляторі. Для вирішення цієї проблеми вирішено провести фотовиставку «Любов врятує світ».

Місцем проведення фотовиставки обрано «Будинок Гауді», який своїм особливим видом підкреслює незвичайність заходи. У відвідувачів буде можливість отримати задоволення не тільки від експонатів фотовиставки, а й насолодитися незвичайною панорамою нашого міста з висоти пташиного польоту. Двері цього незвичайного будинку будуть гостинно відкриті протягом одного тижня для тих, хто знає про любов все або нічого, хто просто цікавий або цікавиться професійною фотографією, а також бажає допомогти дітям.

В рамках заходу буде проведено благодійний аукціон предметів фотовиставки, інші цікаві сюрпризи.

Адреса виставки: м.Донецьк, Ворошиловський район, вул.Артема, 90 в, 10 поверх (район ресторану «Латинський квартал»).

Не бійтеся проявити свою любов! Вони її потребують!