ТРОЯНДИ ДОНЕЦЬКА
2011-04-01 Для заняття благодійністю не потрібно якесь особливе багатство, яким не шкода поділитися. Кожен може допомогти ближньому, проявивши небайдужість, простягнувши руки допомоги.

Те, що благодійниками можуть виступати навіть діти, продемонстрували донецькі школярі у віці від 7 до 12 років, з ентузіазмом взялися провести виставку картин, щоб допомогти своїм одноліткам з обмеженими можливостями здоров'я.

Діти збиралися разом у вихідні дні, щоб малювати. Перед ними постала амбітне завдання - підготувати виставку, яка буде мати комерційний успіх. Тема виставки теж була особливою - Roses of Donetsk ( «Троянди Донецька»), адже саме ця квітка давно вже став символом міста. Кожна дитина малював свою троянду, яка повинна була стати частиною загальної композиції.

Цей проект під назвою Children for children був придуманий і реалізований Lions club Donetsk (Донецький клуб левів). Виставка «Троянди Донецька» відкрилася в готелі Donbass Palace в кінці січня 2011 року і мала великий успіх у жителів і гостей міста. Всі картини були розпродані, а виручені гроші пішли на потреби вихованців Слов'янської школи-інтернату для сліпих та слабозорих дітей.

Маленьким художникам, які брали участь у виставці, в найближчому часі буде привід зібратися ще раз - для того щоб самим вручити результати своєї праці тим, кому вони призначалися.
Зусилля Lions club Donetsk по організації проекту Children for children виявилися не марними. Слов'янський інтернат для сліпих та слабозорих дітей отримає необхідне їм обладнання, але і не тільки - не менш важливо для них усвідомлювати, що їхні проблеми комусь небайдужі, що інші діти не проходять байдуже повз, що вони живуть в одному світі і можуть взаємодіяти один з другом.

Діти, які брали участь в виставки, отримують не тільки можливість поліпшити свої навички малювання, вони роблять добру справу, яке запам'ятають на все життя.
Жителі міста повинні розуміти, що нове підростаюче покоління може рости не тільки споживачами, але ставати справжніми громадянами своєї країни, створюючи сучасні арт-проекти і проводячи благодійні акції, починаючи з раннього віку.