AFRICA FEST
2011-11-07 "Маленька участь часом перекриває велику байдужість, адже краще робити трохи, ніж не робити нічого".

"Можна віддавати без любові, але неможливо любити не віддаючи."

Річард Браунштайн

6 листопада 2011 року ресторан «Африка» гостинно відкрив свої двері для учасників і гостей благодійного вечора «AFRICA FEST», організованого Lions Club DonetskLand спільно з жіночим об'єднанням уболівальників - Shakhtar Lady. Зібрані кошти були спрямовані на ремонт карантинної кімнати Донецького спеціалізованого будинку малятка, розташованого за адресою: м Донецьк-54, вул. Засядько, 10а.

Весь вечір був пронизаний однією ідеєю, і це не зібрати побільше грошей, а щире бажання пробудити в людях прагнення зробити щось добре, безкорисливе. Платон говорив: «Щастя приносять добрі справи і допомога іншим. Намагаючись зробити щасливими інших, ми знаходимо своє власне».

Гості вечора виголосили багато мудрих слів, основна думка яких зводилася до дуже простому: маленьке участь часом перекриває велику байдужість, адже краще робити трохи, ніж не робити нічого.

Доброта настільки багатогранне і всеосяжне почуття, яке може виявлятися в численних іпостасях. Єдиний критерій, який повинен завжди дотримуватися - це щирість вчинків, доброта повинна йти з самого серця.

Адже як говорив Л. М. Толстой: «Добро, яке ти робиш від серця, ти робиш завжди собі». Весь вечір наповнювали своєю теплотою, привітністю і любов'ю дуже різні люди, об'єднані однією метою: зробити цей світ трішечки добрішим, світлішим і привітнішим.

Відкрили вечір виступи вихованців Донецької загальноосвітньої школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Ви знаєте, цілеспрямованості, оптимізму і віри в щасливе майбутнє цих дітей можна тільки повчитися. Наповнив вечір незвичайною одухотвореністю своїми словами настоятель отець Микита.

Зарядили зал неймовірною енергетикою фіналісти Х-фактор - група "АКВА", хореографічний номер від учасників шоу «Майданс», вразили своєю вишуканістю покази вечірніх і коктейльних суконь від бутіка So Сhic New York, а також унікальне шоу-трансформація від салону краси BBG, вечірні зачіски від дизайнера Вікторії Пашиній.

Схвилювали своїм виступом і інші учасники вечора: лауреат міжнародних конкурсів - Анастасія Вознесенська - ніжністю оперного голосу, Олександр Колос - чуттєвої грою на саксофоні, сестри близнючки Кривун Дарина і Анастасія - виконанням авторської пісні на гітарі, Еліна Анастасія, Валентин Алексєєв і багато інших. Кульмінацією вечора став благодійний аукціон, на якому були виставлені лоти футболістів ФК Шахтар, відомих українських виконавиць, а також роботи талановитих художників і майстрів орігамі.

Так, з молотка пішли рукавички Олександра Рибки, бутси Томаша Хюбшма, мініатюра Донбас Арени в стилі орігамі, картина Анастасії Леонової, ескіз театрального костюма заслуженого артиста України Андрія Романій, диски з автографами Ані Лорак і Таїсії Повалій, дизайнерська футболка Світлани Лободи, сумка від відомого українського дизайнера Ігоря Зайцева, а також плаття від української співачки Red Foх.

Lions Club DonetsкLand і Shakhtar Lady показали своїм прикладом, що є молоді люди, яким не байдужа доля оточуючих, це люди, що в наш час, коли багато хто живе за принципом: людина людині вовк, кажуть: «Ні! Людина людині друг, люди можуть бути добрішими, чуйними».

Якщо хтось, прийшовши додому, зрозуміє, як він щасливий, адже у нього є сім'я, якщо підліток усвідомлює, як це прекрасно, коли у тебе є тато і мама, а жінка, що тримає за руку свого сина, подумки подякує Богові за цей безцінний подарунок, якщо, прийшовши додому, Ви ще раз обіймете свою дитину, поцілуєте чоловіка, зателефонуєте своїй мамі, якщо хоча б одна людина після цього вечора захоче допомогти іншій людині, це означає, наші зусилля виявилися не марними.

Батько Микита на закінчення свого виступу сказав: «Любов до Бога йде через любов до людей». У серці кожного з нас живе це казкове і дивовижне відчуття, ім'я якому - Любов. Любов так багатогранна і багатолика, вона завжди нова і неповторна. Любов до іншої людини, любов до природи, любов до рідного міста, любов до батьків, любов до дітей, любов до професії, любов до Бога, любов до мистецтва.

Любити так просто, а головне так прекрасно, потрібно просто відкрити своє серце і любов обов'язково оселиться там. Повірте, що б поганого не трапилося - любов допоможе це пережити, що б доброго не сталося - без любові воно не має сенсу. Любов - це все, що потрібно для життя, тому що любов - це життя. Фото об этом событии можно смотреть здесь.

Філіпських Ірина