ПРО ПРОГРАМУ LIONS QUEST

"Серцем цієї програми є переконання, що молодь є

джерелом, яке може позитивно змінити світ»

Lions Quest - програма містить комплекс матеріалів для середніх шкіл, спрямованих на формування і розвиток позитивних умінь і навичок у підлітків. Дана програма була розроблена за підтримки Міжнародної асоціації Lions Clubs. Тисячі шкіл і мільйони молодих людей по всьому світу працюють за цією програмою.

Lions Quest пропонує розглянути найбільш часто виникаючі проблеми, характерні для підліткового віку з метою надання допомоги підліткам у розвитку вольового характеру, здорових, позитивних відносин з батьками і однолітками, а також уміння вирішувати проблемні ситуації і долати труднощі.

Lions Quest (Лайонс Квест) - це навички та знання, що використовуються в повсякденному житті, а також профілактичні та попереджувальні програми Міжнародної Асоціації Клубу Львів (Lions Clubs International), які впроваджені вже більш ніж у 90 країнах світу. Програми Лайонс Квест навчають молодих людей навичкам, необхідним для досягнення успіху в житті.

Лайонс Квест корелює між національною навчальною програмою та національними стандартами навчання. Для отримання додаткової інформації звертайтеся в нашу Бібліотеку ресурсів  www.lions-quest.org .

Надія кожної нації – це діти. Як вчителі, вихователі та захисники молоді, ми маємо можливість щоденно впливати на життя молодих людей. Працюючи з родинами і суспільством, ми можемо допомогти молодим людям стати успішними громадянами. Ми можемо здійснити реальні зміни.

Як мотивувати наших дітей найкраще себе реалізувати? Нам необхідно навчати їх більше, ніж того вимагають стандартизовані тести. Ми маємо допомогти їм поважати себе та інших.Ми маємо допомогти їм розвивати прихильність до своїх родин, однолітків, суспільства і світу взагалі.Нашим дітям потрібна впевненість в собі, яка ґрунтується на усвідомленні і розвиткові своїх сильних якостей. Їм також потрібні розуміння себе, щоби конструктивно управляти емоціями, цілеспрямованість, а також знання і вміння, як залишатися здоровими й жити без наркотиків.

Ви можете допомогти їм розвинути ці вміння за допомогою цієї програми.