ПРО НАС

В основу створення Lions Club International покладена ідея страхового менеджера з Чикаго Мелвіна Джонса. Він вважав, що місцеві ділові клуби повинні розширити свої горизонти від цілком професійних підприємств до поліпшення життя в їх громадах і навколишнього світу в цілому.

Сьогодні у нас волонтерів більше, ніж в будь-якій іншій громадської організація в світі.

Коли мова йде про рішення будь-якої проблеми, то наша відповідь дуже проста: «Ми служимо». У 206 країнах, в лікарнях та медичних центрах, в регіонах, що постраждали від стихійного лиха, в школах і центрах утилізації окуляр, Lions виконують громадські роботи добровольцями, допомагаючи, надихаючи, плануючи і підтримуючи. Ми локальні, тому що ми можемо служити унікальним потребам місцевих громад в яких ми живемо і ми глобальні, тому, що ми можемо вирішувати проблеми, які виходять за рамки меж окремих держав і континентів.

Ми - це спільнота місцевих Клубів, які спілкуються під час особистої зустрічі. Ми це Ciber-клуби, які спілкуються в Інтернеті. І клуби за спеціальними інтересами, які можуть бути засновані на вашій професії, хобі або на тому, що вам не байдуже. Кожен клуб відповідає потребам своїх членів. Ми працюємо, щоб допомогти їм підтримати їх спілкування і їх інтерес.

Ми хочемо, щоб у всіх було краще майбутнє. Ось чому ми підтримуємо програми з відновлення зору включаючи операції на очах, і утилізацію окуляр. Надавати послуги з догляду за тими, хто частково або повністю втратив зір. Ми приймаємо пожертвування в рамках компанії SightFirst (Зір насамперед).

Ми вважаємо, що всі мають право на здорове життя. Від фокусування уваги на наданні  медичної допомоги в рамках програм, спрямованих на відновлення слуху до підтримки зусиль з контролю і профілактиці діабету. Ми працюємо для поліпшення здоров'я дітей та дорослих у всьому світі.

Ми надихаємо підростаюче покоління. Чи є це надання молоді можливості для добровільної (волонтерської) роботи або отримання досвіду керівництва в клубі Лео або спільне послання світу через наш Конкурс Плакатів або участь в програмах Молодіжного обміну. Наші Молодіжні Програми це інвестиції в майбутнє, звернення до молоді.

Ми працюємо в місцевих громадах і захищаємо нашу планету. Від реалізації проектів з надання невідкладної допомоги нужденним до програм захисту навколишнього середовища. Ми працюємо, щоб зробити життя в нашій громаді краще!

Наш девіз «We serve» - Ми служимо.